از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

انقلاب فرزندانش را نه‌می‌بلعد؛ این جمهوری است که فرزندان انقلاب را می‌بلعد ...
بی زحمت کپی برداری نشود !
با تشکرات فراوان .

طبقه بندی موضوعی
پیوندها

۱۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۱فروردين

بسم الله .

جناب روحانی در سخنرانی سمنان فرمودند : که چرا نمی گویید ما پیروز شدیم ؟! مگر تعصب دینی و ملی ندارید ؟!

حضرت عالی ابتدا تعصب دینی و تعصب ملی را مطرح کنید تا به مقوله بعدی یعنی پیروزی برسیم !

چند نکته در باب پیروزی خواندن به ذهنم می رسه که باید عرض کنم :

1- پیروزی خواندن این سند ضعیف و اعمال دیپلمات های خوشحال راه را برای برجام های بعدی و فتح الفتوح های بعدی و خسارت های بعدی آماده می کند !

2- پیروزی یعنی فتح کردن و به موفقیت دست یافتن . صحبت هایی که مقامات آمریکایی و جان کری مبنی بر دسترسی به منابع مالی بلوکه شده ما داشته اند حکایت از خیال باوری آقایان دیپلمات در عرصه دیپلماسی 100 میلیارد دلاری بوده است !

3- پیروزی یعنی خانه ای که برای شما بوده را تنها یک اتاقش را بتوانید بخرید ! درست خوانده اید خریدن یک اتاق خانه ی خودتان !

4-  ما تصمیم داریم پرچم «لا اله الّا اللَّه» را بر قلل رفیع کرامت و بزرگوارى به اهتزاز درآوریم. پس اى فرزندان ارتشى و سپاهى و بسیجى‏ام، واى نیروهاى مردمى، هر گز از دست دادن موضعى را با تأثر و گرفتن مکانى را با غرور و شادى بیان نکنید که اینها در برابر هدف شما به قدرى ناچیزند که تمامى دنیا در مقایسه با آخرت. این گفتمان امام است .

یا علی مدد

مـیـم الـف
۳۰فروردين

پیام به‌ دومین‌ همایش‌ سراسری‌ جنبش‌ دانشجویی

 

حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ خطاب‌ به‌ دومین‌ همایش‌ سراسری‌ «جنبش‌ دانشجویی‌؛ گذشته‌، حال‌، آینده‌» پیامی‌ صادر فرمودند.

متن‌ این‌ پیام‌ که‌ توسط حجت‌الاسلام‌ و المسلمین‌ آقای‌ صدر قرائت‌ گردید به‌ این‌ شرح‌ است‌:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم‌

جوانان‌ و دانشجویان‌ عزیز

در این‌ گردهمائی‌ دانشجویی‌ مجموعه‌های‌ متعددی‌ از دانشجویان‌ شرکت‌ کرده‌اند. این‌ نقطه‌ی‌ روشن‌ دیگری‌ است‌ که‌ جذابیت‌ طبیعی‌ گردهمایی‌های‌ دانشجویی‌ را مضاعف‌ می‌سازد.

دانشجوی‌ متعهد و آگاه‌ از پیش‌ از انقلاب‌ تاکنون‌ همواره‌ در جستجوی‌ مهمترین‌ مسائل‌ جاری‌ کشور بوده‌ است‌. او با انگیزه‌ی‌ آگاهی‌ و نشاطی‌ که‌ لازمه‌ی‌ محیطهای‌ دانشجویی‌ است‌ در پی‌ آن‌ است‌ که‌ آرمانهای‌ والا و تعهدآور خود را در پیگیری‌ این‌ گونه‌ مسائل‌ جستجو کند و در راه‌ تحقق‌ آن‌ گام‌ نهد. این‌ نیز خصوصیت‌ طبیعی‌ دیگری‌ برای‌ محیطهای‌ دانشجویی‌ است‌.

امروز سرآغاز فهرست‌ بلند مسائل‌ کشور مسئله‌ی‌ عدالت‌ است‌. دانشجوی‌ جوان‌ اگرچه‌ خود برخاسته‌ از قشرهای‌ مستضعف‌ جامعه‌ هم‌ نباشد، به‌ عدالت‌ اجتماعی‌ و پر کردن‌ شکافهای‌ طبقاتی‌ به‌ چشم‌ یک‌ آرزوی‌ بزرگ‌ و بی‌بدیل‌ می‌نگرد.

این‌ احساس‌ و انگیزه‌ در دانشجو پر ارج‌ و مبارک‌ است‌ و می‌تواند پایه‌ی‌ قضاوتها و برنامه‌های‌ عملی‌ او برای‌ حال‌ و آینده‌ باشد. اگر عدالت‌ ــ عدالت‌ واقعی‌ و ملموس‌ و نه‌ فقط سخن‌ گفتن‌ از عدالت‌ ــ آرزو و آرمان‌ و هدف‌ برنامه‌ریزی‌هاست‌، پس‌ باید هر پدیده‌ی‌ ضدعدالت‌ در واقعیات‌ کشور مورد سؤال‌ قرار گیرد.

مسابقه‌ی‌ رفاه‌ میان‌ مسؤولان‌، بی‌اعتنایی‌ به‌ گسترش‌ شکاف‌ طبقاتی‌ در ذهن‌ و عمل‌ برنامه‌ریزان‌، ثروت‌های‌ سربرآورده‌ در دستانی‌ که‌ تا چندی‌ پیش‌ تهی‌ بودند، هزینه‌ کردن‌ اموال‌ عمومی‌ در اقدامهای‌ بدون‌ اولویت‌، و به‌ طریق‌ اولی‌ در کارهای‌ صرفا تشریفاتی‌، میدان‌ دادن‌ به‌ عناصری‌ که‌ زرنگی‌ و پررویی‌ آنان‌ همه‌ی‌ گلوگاههای‌ اقتصادی‌ را به‌ روی‌ آنان‌ می‌گشاید، و خلاصه‌ پدیده‌ی‌ بسیار خطرناک‌ انبوه‌ شدن‌ ثروت‌ در دست‌ کسانی‌ که‌ آمادگی‌ دارند آنرا هزینه‌ی‌ کسب‌ قدرت‌ سیاسی‌ کنند و البته‌ با تکیه‌ بر آن‌ قدرت‌ سیاسی‌ اضعاف‌ آنچه‌ را هزینه‌ کرده‌اند گرد می‌آورند.

اینها و امثال‌ آن‌ نقطه‌های‌ استفهام‌ برانگیزی‌ست‌ که‌ هر جوان‌ معتقد به‌ عدل‌ اسلامی‌ ذهن‌ و دل‌ خود را به‌ آن‌ متوجه‌ می‌یابد و از کسانی‌ که‌ مظنون‌ به‌ چنین‌ تخلفاتی‌ شناخته‌ می‌شوند پاسخ‌ می‌طلبد و همچنین‌ در کنار آن‌ از دولت‌ و مجلس‌ و دستگاه‌ قضایی‌ عملکرد قاطعانه‌ برای‌ ریشه‌کن‌ کردن‌ این‌ فسادها را مطالبه‌ می‌کند.

امروز این‌ مهمترین‌ و مطرح‌ترین‌ مسئله‌ی‌ کشور ماست‌ و نسل‌ جوان‌ دانشجوی‌ متعهد و مؤمن‌ نمی‌تواند نسبت‌ به‌ آن‌ بی‌تفاوت‌ بماند.

توفیقات‌ همگان‌ را از خداوند متعال‌ خواستارم‌.

والسلام‌ علیکم‌ و رحمه‌ الله‌
سیدعلی‌ خامنه‌ای‌
06/08/1381
مـیـم الـف
۲۵فروردين

صد برگزاری جلسه آوینی‌خوانی دارم ولی فکر می‌کنم زیر ساخت هایش فراهم نه‌باشد !

نه آدمش هست و نه زیر‌ساخت‌های لازم !

با توجه به فعالیت جریان و جبهه مخالف انقلاب در سراسر کشور می‌طلبد جلسات آوینی‌خوانی و صحیفه امام‌خوانی برگزار شود .

حتمن با دوستان‌تون این جلسات رو برقرار کنید !

پی نوشت : اگر بنده نه‌می‌توانم جلسات زیادی در طول هفته دارم ولی باز هم می‌گم نیاز به برقراری جلسات آوینی‌خوانی و صحیفه امام‌خوانی هستش .

یا علی مدد

مـیـم الـف
۲۴فروردين

بسم الله .

نامش مهدی کروبی است .

سال 84 می گفت خوابش برده و جایش با نفر پایین ترش عوض شده و سال 88 دوباره آمد .

این سری در رأی ها نفر پنجم شد و رأیش از رأی های باطله هم کمتر شد .

خودشان ادعا می کردند که یازده میلیون رأی بیشتر داشته اند !

سال 88 را یادم است که وقتی از دم ستاد کروبی ف طرفداران موسوی رد میشدند کروبی را مسخره می کردند !

یک| مناظره با احمدی نژاد و دول الخلیج العربیه را یادتان هست ؟!

فکر کنم از الزامات یک آخوند این باشد که عربی را تا حدی بداند !

فکرش بکنید این شخص سالیان سال در مناسب اجرایی کشور مسئولیت های کلان داشته و تا چه حد بی سواد است !

دو| ادعای زنش در بی بی سی فارسی که بسیجی ها از زمین و هوا آتش می ریزند من را یاد فیلم های جنگ جهانی دوم و سرباز رایان انداخت !

سه| شیخ اصلاحات همزمان با موسوی ادعای پیروزی در انتخابات را داشت و هیچگاه این مشکل را با خودشان حل نکردند و در میتینگ های سیاسی مهدی کروبی علیه موسوی اینطور هجو می کردند که مهندس موسوی ترک است و زن اش لر و ببینید چه می شود !؟

چهار| رئیس ستاد مهدی کروبی یعنی غلامحسین کرباسچی هم به کروبی رأی نداد و نمی دادم چطور این شخص خجسته ( کروبی ) ادعای رأی میلیونی داشت !؟

و قص علی هذا

تحلیل در مورد نامه جناب شیخ هم بماند طلبتان .

یا علی مدد

مـیـم الـف
۲۳فروردين

فارغ از تمام صحبت های بعد انتخابات که آرا زود شمرده شده بود باید به این بحث پرداخت که شروع اغتشاش ها از کجا شروع شد و دلیلش چه بود !؟

حرفی که تمام مدت طرفداران موسوی به جامعه تزریق می کردند و نشانی بر تقلب می دانستند اعلام سریع آراء ریاست جمهوری بود ولی باید این سوال را پرسید که چطور جناب موسوی ، هنگامی که برگزاری انتخابات و فرآیند رأی گیری به پایان نرسیده بود اعلام پیروزی کرد ؟!

سایت قلم‏نیوز در ساعت 13:11 ظهر خبر پیروزی قطعی موسوی را در خروجی خود قرار داد، 21:06 هم خبر تبریک خاتمی به میرحسین منتشر شد. «میرحسین موسوی» هم ساعت 20:11 دقیقه شب در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور رسانه‌های خارجی، خود را پیروز انتخابات نامید!

صحبت از نتایج سریع وزارت کشور که می شود ، نباید صحبت ها و نتایج انگار شده توسط جنابان موسوی و خاتمی و ... فراموش کرد !
اگر نتایج سریع انتخابات را تقلب می انگارید ، نتایج سریع تر اعلام شده توسط موسوی و خاتمی را چه می نامید !؟

مـیـم الـف
۲۲فروردين

فارغ از نامه ی حضرت کروبی (!) باید به این نکته توجه کرد که شخصی با آن نطق بیان فوق العاده در سال 88 و مناظرات سیما ، چقدر خوب هم انشاء می نویسه !
با تشکر از تمام مسئولین نهضت و عوامل مربوطه !

مـیـم الـف
۲۰فروردين

بسم الله

این که این جا نه می شود خیلی حرف ها را زد .

باید جایی باشد که بدون ممیزی و ترس از دهان چسب ، به نگارم .

کانال تلگرام بنده رو دنبال کنید .

مطمئناً خیلی حرف ها آن جا زده خواهد شد که این جا و هیچ جای دیگر منتقل نه خواهد شد .

یا علی مدد

telegram.me/mak_tob

مـیـم الـف
۱۸فروردين

ما از شر رضاخان و محمدرضا خلاص شدیم لکن از شر تربیت شدگان شرق و غرب به این زودیها نجات نخواهیم یافت. (صحیفه ی نور جلد9صفحه186)

تربیت شدگان شرق و غرب یعنی مستولی شدن اندیشه شرقی یا غربی بر یک فرد !

تربیت شدگان غرب ، اتوپیا و مدینه فاضله را در غرب می بینند و با توجه به اندیشه فاسدشان درصدد دگرگونی انقلاب هستند .

تربیت یافتگان غرب ، در دانشگاه ها تحصیل کرده اند و یا آخوندهایی که با محیط دانشگاه رابطه ی تنگاتنگی دارند و مشاوران تصمیم ساز آنها آکادمیک درس خوانده اند .

برای جلوگیری از غرب گرایی و غرب زدگی ، تنها و تنها انقلاب فرهنگی در دانشگاه ها لازم است و علوم انسانی به خصوص باید اسلامی بشوند وگرنه تا وقتی که این نظام ساینتیزمی باقی باشد اوضاع همانگونه بوده که هست و ما نه تنها پیشرفتی نخواهیم کرد بلکه باید فاتحه کشور را بخوانیم و منتظر تسلط بیگانگان باشیم !

والسلام

 

مـیـم الـف
۱۷فروردين

بسم الله .

مناظره بنده با یکی از نویسندگان روزنامه شرق در موضوع راه نجات : بررسی غرب و پدیده غرب زدگی و اسلام مکتبی .

لینک کانال تلگرام می باشد . کلیک

والسلام ...

مـیـم الـف
۰۸فروردين

بسم الله .

ضرورت اقتصاد مقاومتی بر هیچکس پوشیده نیست و این که دولت می خواهد بر مفاد اقتصاد مقاومتی و تاثیر اقتصاد بر افزایش عدالت اجتماعی سر پوش بگذارد و از عمل کردن به اقتصاد مقاومتی سر باز زند به دلایل زیر می تواند باشد :

1- عدالت اجتماعی ، یعنی کم شدن فاصله طبقاتی و به دلیل وجود نفوذ سرمایه سالار های خصوصی و سرمایه سالار های دولت که در این سه سال و بالا رفتن ضریب جینی به این منظور که طبقات فقیر ، فقیر تر و طبقه سرمایه سالار ، سرمایه دار تر شده است ، طبعا بر خلاف میل آنهاست و به دلیل دست داشتن و نفوذ در مراکز اقتصادی از عمل به اقتصاد مقاومتی سر باز می زند .

2- تصمیم سازان لیبرال در دولت ، اعتقادی به مبانی اقتصاد مقاومتی که مبتنی بر الگو اسلامی ایرانی پیشرفت است ندارند و راه برون رفت از بحران را اقتصاد لیبرالی می دانند .

3- هدف دولت ، حل معزل اقتصاد نیست . همانگونه که افرادی مثل کاظم جلالی می گویند هدف دولت نباید رفع مشکل معیشت باشد و خرید هواپیما را درست ترین کار دولت می دانند دولت سعی در توسعه اجتماعی و به طبع آن توسعه اقتصادی است .

والسلام

مـیـم الـف