از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

انقلاب فرزندانش را نه‌می‌بلعد؛ این جمهوری است که فرزندان انقلاب را می‌بلعد ...
بی زحمت کپی برداری نشود !
با تشکرات فراوان .

طبقه بندی موضوعی
پیوندها

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

۳۱خرداد

در این روزگار قرائات مختلفی از #اسلام وجود دارد و آخرین قرائت از اسلام را باید به نام #وزیر به‌داشت دولت مستطاب تدبیر و امید دانست که "افشای فیش های حقوقی یک سنت سیئه و ضد ارزشهای اخلاقی و اسلامی است . انتشار فیش حقوقی، شمشیری بر پیکر انقلاب اسلامی، روحانیت و نظام است ."

یا ما نه‌می‌فهمیم اسلام چیست و سیئه و ارزش اسلامی چیست و یا حضرات پهلوان و صفی تعریف حقیقی و راستین نسبت به اصل اسلام ارائه کرده‌اند که ما چار شاخ نظاره گر تعریف جنابان هستیم و یا موقعیت سرمایه‌داری امثال جناب #قاضی‌زاده‌هاشمی ، وزیر محترم به‌داشت ایجاب کرده است که با التفات نسبت به وضع #جیب خویش و حقایقی که مرتبط به خریطه خود است ‌، تعریفی از اسلام خود ساخته‌ی خویش با توجه به اصول اسلامی ارائه نماید تا هم ساخته‌گی بودن دینش از انظار پنهان به‌ماند و هم به‌تواند از آن تعریفی که خود کرده‌است ، چماقی تهیه کند و بر سر مسلمین به‌کوبد !

حضرات به جای آن‌که مسلمان باشند ، #پیوریتن‌ هایی با پیراهن‌های #یقه_دیپلمات با دکمه‌های بسته تا زیر خرخره هستند !

پی نوشت : یادم باشد در مورد مرگ #ندا_آقا_سلطان هم به‌نگارم که آن‌هم واجب است . فعلاً اظهارات خواهرش #هدی_آقا_سلطان را دنبال کنید و مستند #یزدان_تفنگ_ندارد را هم به‌بینید .

یا علی مدد

مـیـم الـف
۰۸خرداد

این‌که #شادی_صدر یک عمل کثیفی انجام داده ، در آن شک و تردیدی نیست ولی آیا عملش به مثابه عمل #سلمان_رشدی است ؟!

به بهانه فعل این سلیطه کریه المنظر شریر ، باید سلمان رشدی های زمان را به‌شناسیم و نه این مزدوران قلم به دست کذا و کذا را و این‌ موجودات بی‎سند حتّی ارزش سرمایه‌گذاری از طرف اجانب را هم نه‌دارند و چه به‌رسد به این‌که به‌خواهند مبدّل به سلمان رشدی‌ها شوند !

گذر از فعل و عمل این موجود فمینیست ِطرف‌دار مدرنیته باید به مقوله‌های مهم‌تری پرداخت ولی برای آشنایی ذهن با قسمتی از اندیشه مشعشع این شخص طرف‌دار عدالت! ، قدری از نشت‌خوارهای معلول #مدرنیته را عیناً نقل می‌کنم :

"تقدس‌زدایی از امر مقدس و فروریختن هر آنچه مقدس است، جوهره مدرنیته است. شوخی با امر مقدس و تابو زدایی هم جزیی از همین روند مدرن شدن جامعه است..." و از این سخنان گوهر بار الی النهایة در جمع هم‌پاله‌گی‌های خود واگو می‌کنند !

پی نوشت : خوکی تن خود را به دریای روان حسین زده است !

دریا که نجس نه‌شده !

و دریا هم‌چنان دریا است ؛ خوک ماهیتاً نجس است !

یا علی مدد

@mak_tob

مـیـم الـف
۰۳خرداد

هَدیه : تحفه و ارمغان و آنچه به کسی فرستند به رسم تحبیب و بزرگداشت . ( لغت‌نامه ده‌خدا )

صبغه اعطای #هدایا به فیلم‌های ایرانی در #جشن‌_واره‌ های غربی این حکم را عارض می‌گردد که برای استحصال خرس و شغال و میمون و خوک و خر طلایی و نقره و قهوه‌ای لابد و لامحاله الا سیاه‌نمایی #ایران و نشان‌دادن چهره‌ای فاسد از #جمهوری_اسلامی و برای شخصی دارای شبق عطیه #فرنگی‌ ها پیمایش این مسیر اجباری است !

عزیزی می‌گفت : این فیلم‌ها #مصرف_خارجی دارد و نه داخل ایران ؛ آن‌چیزی که در آخر می‌ماند جایزه کسب شده‌است که سبب اعتبار بخشی به جمهوری اسلامی می‌شود !

پس جناب #فرهادی ، نخل‌ تو بردار و بیار !

معنی : شبق [ ش َ ب ِ ] (ع ص ) شهوتی و آزمند به آرمیدن با زن . شدید الشهوه !

پی نوشت بعد : قدری حس ناسیونالیسمی داشته‌باشی این فیلم‌ها را محکوم می‌کنی و نه صوت و کف به‌زنی ! البته بعید نیست از جماعتی که از باخت تیم ملی از آرژانتین و بوسنی به خیابان به‌ریزند و دم از نژاد برتر آریایی به‌زنند !

یاد باش : یادم باشد پنبه ناسیونال شووینیست‌های وتنی را هم به‌زنم :)

یا علی مدد

مـیـم الـف