از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

از الـف تـا نـون

توضیح مختصر ؟!

انقلاب فرزندانش را نه‌می‌بلعد؛ این جمهوری است که فرزندان انقلاب را می‌بلعد ...
بی زحمت کپی برداری نشود !
با تشکرات فراوان .

طبقه بندی موضوعی
پیوندها
۱۴شهریور

مشاور رییس‌جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی رکود بسیار عمیق در بخش‌های مختلف اقتصادی را چالش بزرگ اقتصاد کشور دانست و خاطرنشان کرد: رکود از سال 91 ایجاد شده و با تحریم‌های نفتی و با کم شدن درآمدهای نفتی گسترش یافته است.14شهریور 1394

روحانی: از رکود عبور کردیم. 14 شهریور 1393

هنوز یک سال از صحبت رئیس جمهور مبنی بر این که از رکود عبور کرده ایم نمی گذرد ولی صحبت معاونین و وزرای جناب روحانی در این یک سال بعد از صحبت های جناب رئیس جمهور حاکی از این است که هنوز رکود اقتصادی بر اقتصاد کشور حاکم است .

سوالی که پیش می آید این است که جناب رئیس جمهور آیا به عدم عبور رکود اطلاع داشته اند یا خیر ؟

اگر اطلاع نداشته اند پس حق ریاست جمهوری را به جا نیاوردند و می توان گفت در باقی مسائل هم اطلاعات کافی به دست ایشان نمی رسد و امکان دروغ بودن باقی حرف هایشان وجود دارد !

اگر هم اطلاع داشته اند پس چرا چنین جمله ای را بیان کرده اند ؟

یکی از دلایل بیان چنین جمله ، یک تبلیغ رسانه ای برای دولت می باشد . دولتی کار خاصی نکرده است و به همین دلیل باید به شانتاژ رسانه ای برای کسب مقبولیت متوسل شوند که موفق شده اند .

یکی از استراتژی های دولت در این دو سال برای کسب مقبولیت در اذهان عمومی استفاده از شانتاژ رسانه ای بوده . این شانتاژ رسانه ای در جهت هدایت افکار عمومی برای اهداف سیاسی شکل گرفته و یا منحرف کردن اذهان عمومی از یک مسئله مهم به یک مسئله بیهوده بوده است .

یکی از این شانتاژ های رسانه ای ، معرفی علت العلل تمام مشکلات در مسئله هسته ای می باشد .

یکی دیگر از این شانتاژ های رسانه ای ، مطرح کردن مسئله دکل گمشده توسط جناب زنگنه است که برای منحرف کردن اذهان مخاطب عمومی از مسئله کرسنت می باشد .

و از این قبیل کار ها در این دو سال ریاست جناب روحانی بسیار شکل گرفته است .

پ . ن : روزگاری گذشت که حزب اللهی ها حرفی برای گفتن نداشتند . اکنون حزب اللهی واقعی هم مطالعه می کند و هم اهل تحلیل است .

۹۴/۰۶/۱۴ موافقین ۲ مخالفین ۰
مـیـم الـف

اقتصاد

دولت

نظرات  (۱)

با سلام

از همان روز های اول دولت روحانی مشخص بود وزرای پیر و ناتوان دوره های قبل عزمی برای بهبود شرایط از درون ندارند و چشمشان به بیرون کشور و لغو تحریم هاست .

در دوره دولت دهم ما در شرایط رکود تورمی بودیم البته دوز تورم بیشتر و دوز رکود کمتر بود حالا دولت با سیاست های اقتصادی انقباضی خود دوز رکود را بیشتر کرده و به قول خودشان تورم را مهار کرده است . در کل همین شانتاژی که می فرمایید درست است و دولت برای جبران ضعف های خود به مدد مشاوران رسانه ای اش روی ضعف های خود سرپوش می گزارد .
آنان اتاق فکر خبری و تیم رسانه ای و روزنامه ها و خبرگزاری های زنجیره ای قوی در اختیار دارند و حساب شده کار می کنند .

در مقابل کار انفرادی و تک روی و گروه بازی های برخی ها مانع انسجام محور حزب الهی ها در برابر شانتاژ های خبری است  و هرکس هر چه در توان دارد می کند آن هم بدون هماهنگی و این ناهماهنگی مانع رسیدن صدای واحد به جامعه است .

در چند ساله اخیر مراکزی چون دفتر مطالعات فرهنگی انقلاب اسلامی و مرکز رسانه ای اوج و سفیر و شبکه افق وارد همین مباحث تحلیلی شده اند البته من امیدوارم روزی همه ملت قابلیت درک و حزم نقشه های دشمن را داشته باشند و شاهراه را از کوره راه تشخیص دهند . 
با تشکر از تحلیل های کوتاه و مفید شما

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی